Hakkımızda


Let'sTR Rent A Car; Toyota Plaza Sandıkçı'nın 1977'de başlayan otomotiv sektörü serüveninin, 2000'li yıllar itibariyle kurumsal kiralamalarla ivme kazanmasının, günümüzde de tüm dünya vatandaşlarına  hizmet verme çabasının bir yansımasıdır. 

Let'sTR, kendi markasıyla dünyanın dört bir yanından gelen misafirlere, son model otomobillerle sunduğu araç kiralama hizmeti ile birlikte, konfor hizmetleri de sunmaktadır. 

Son model, geniş bagaj hacmine sahip, ekonomik yakıt tüketimli, içlerinde navigasyon ve WiFi bulunan araçlarla, dileyen konuklar için ekstra sürücü desteği, çocuk koltuğu ve ikame araç hizmetleri sağlamaktadır.

Güvenli seyahati odak noktası haline getiren Let'sTR; sunduğu güvenlik paketleri ile kullanıcılarının seyahatlerini güvence altına almaktadır.

Türkiye’nin ilk çok dilli hizmet veren kiralama markası Let'sTR; 7/24 hizmet veren destek hattıyla, 7/24 yol yardım desteği ve 81 ilde servis ağıyla kullanıcılarına her an destek vermeye hazırdır.

Let'sTR, otomotiv sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, kullanıcılarının Türkiye içerisindeki seyahat konforlarını en üst düzeyde tutar.

Otomobilini Let'sTR'den kiralayan, Türkiye'de keyfine bakar.
Whatsapp Telefon