Kiralama Öncesi

Rezervasyon yaparken, sürücünüzün ehliyet numaranızı veya bilgilerinizi yazmanıza gerek yoktur, ancak seçilen aracınızı almak için geçerli bir ehliyetiniz olması gerekir. Araç alma sırasında geçerli bir sürücü ehliyeti sunmanız gerekir; ayrıca Latin alfabesinde olmayan ehliyetlere, örneğin Çince, Japonca veya Kiril alfabesine, uluslararası bir ehliyet de olması gerekir.

Sözleşmeyi imzalayan kişinin, geçerli bir kredi kartına sahip olması gerektiğini unutmayın. Başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapamazsın. Müşterimiz ödemeyi yapan kişidir, müşterimizin şahsi kredi kartı ile ofise gelmesi ve gerekli dokümanları imzalaması gerekmektedir. Kredi kart sahibi kimse anlaşma onun adına açılır ancak adına anlaşma açılacak kişinin ehliyetinin de olması gerekir.

23 yaşın üstündeyseniz, araçlarımızı kiralayabilir ve kullanabilirsiniz.

Her zaman müşteri desteğimize veya ofislerimizden birine başvurabilirsiniz. İletişim bilgilerini İletişim bölümünde bulabilirsiniz.

Bir ofiste bir aracı alıp bir başkasına iade edebilirsiniz. Büro listesini kontrol edebilir, rezervasyon işlemi sırasında alma ve bırakma konumunu seçebilirsiniz. Bu hizmetin bedeli (Tek yön hizmeti) hesaplanır ve rezervasyon sırasında kiranın ücretine eklenir.

Müşterimiz olarak, kiraladığınız aracı yalnızca Türkiye sınırlarında kullanma özgürlüğüne sahipsiniz.

Whatsapp Telefon